Resha&Besi Grup

Shitet nga: Resha&Besi Grup 18 Dhj 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
kryejm keto pun :
knauf
glet
fasada
ngjyra kompjuterike
izolime te jashtme
stiropor
Ceramika
etj etj
Për punen tonë japim përgjegjesi te plotë.
N.r Kontaktues
044/994/666 044/891/073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim