Kamion per mbeturina

Shitet nga: Xhaxhi Man 10 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Shes Kamion per mbeturina te modelit Iveco dhe Volvo
Iveco eshte e vitit 2004 dhe Volvo e vitit 1989 te dyat jan ne gjendje te rregullta
Iveco ka regjistrim kurse Volvo eshte i clajmruar +16 Kontena per mbeturina

Nderim i mundeshem me skele ose me ndonje vetur

Gjenerator me motor te golldonit 5kv -cmimi me marveshje

Rama te hekurit per dyer te ardhurna nga Zvicra - cmimi 80e per cop

Sinti i kompletuar me zmadhuese dhe dy zerime (zvuqnika) te ardhura nga Zvicra - cmimi 2800 e

Pompa e Ujit e ardhun nga Zvicra me kapacitet 100L per Sekond - cmimi 3300 e apo me mareveshje

Fshis per obor apo per rrug e ardhun nga zvicra -cmimi 750 euro

Dy semafora me trafo per komunikacion te ardhuna nga zvicra -cmimi 600 e dyjat

Makin per gipsa e firmes Maksit edhe kjo nga zvicra -cmimi me marveshje

Vibrator per shallon ndertim pa gjylpon 3fazor -cmimi me marveshje


Ne album jan te gjitha fotografit e mjeteve te lartcekura

Me respekt xhaxhi man
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim