"Peshoja" Peshore per *Shitje *Montim *Certifiki..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Peshoja 27 Dhj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
N.T.SH. "PESHOJA"
www.peshoja-ks.com
Jemi kompani e cila mirret me:

Shitje
Montim
Certifikim
Kalibrim
dhe Hibridizim (Modernizim) e Peshoreve si dhe Servisimin e tyre si ato Elektronike dhe Mekanike.

Ky Biznes eshte Biznes Familjar qe nga 1866 dhe eshte kompani e Autorizuar nga IMLK-ja per Kryerjen e puneve te Cekura me lart.

Per Gjdo Kerkese apo Informat ju lutem kontaktoni:
044309404
049309404
www.peshoja-ks.com
info@peshoja-ks.com
peshojavaga@yahoo.com

Referencat:
Pikat Doganore Kosove
Pikat Doganore Shqiperi
Bechtel & Enka
NewCoFerronikeli
NewCoLlamkos
M&Silosi
Zinkunie
Mullijte ne Kosove & Shqiperi
Depot e Naftes (AL Petrol, Hib, etj)
etj.




Ndermarrja jone poashtu eshte edhe perfaqesues i autorizuar ekskluziv i peshoreve elektronike te kompanis se njohur Turke "ESIT" me garancion deri me 6 Vjet te Certifikuara dhe te Aprovuara nga IMLK-ja

www.peshoja-ks.com
facebook.com/peshoja

Ju Faleminderit per Mirkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim