pun fasader marrim vetura kompenzim

Shitet nga: sakim bytyqi 27 Pri 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
fasader gipser 6 vlezrit bytyqi
izolime me stiropor dhe suvatime te brendshme
dekorime te jashtme
dhe te brendshme me knauf ,gips
i kryim te gjitha riparimet qe keni nevoj ju
Kompenzim
marrim kamionet dupell kabin vetura flm per mirkuptim shif fotot dhe
vendos te na kontaktosh,,,nr
044255667 dhe 044360079 ju mirpresim
Viber. +38649110873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim