Bëjm gavrimin e Drurit dhe të tjera

Shitet nga: Shkelzen 22 Dhj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
- Bëjmë gavrimin e të gjitha llojeve të drurit, gurrit dhe qelqit sipas porosis.

- Me këtë art Skulpturor mirremi që nga viti 1980.

- Gjindemi në Prizren, Rr. Zahir Pajaziti 59/14.

- Kam marrë pjesë në shumë ekspozita vendore dhe ndërkombtare si: Prizren, Pejë, Gjilan dhe Prishtinë. Kurse në ato ndërkombtare në: Zvicër, Belgjikë, Francë dhe Luxemburg, kam shpërblime ndërkombëtare me medalje të arta në akademin e arteve europiane viti 2008.

- Facebook: https://www.facebook.com/pages/Shkelzen-Gashi-Skulptor-Kosovar/214332471933414?id=214332471933414&sk=photos_stream

- Kryejm edhe sherbime tjera, si: Piktura dhe Vizatime 2D & 3D, Vizatime në Dru me djegie laserike (pirografi), Portrete të ndryshme dhe të tjera lidhur me pikturën dhe skulpturën..

- Ejani dhe binduni vet për cilësin e punimeve tona.

Me respekt maestro / skulptor:
Shkelzen Gashi - Prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim