Bejm hapjen e bunarve ne terene te forta guri

Shitet nga: Qamil 18 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Bejm hapjen e bunarve me gypa te betonit dhe te plastikes edhe ne teren prej guri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim