Bejme instalimin e Energjis Elektrike dhe te Ujit

Shitet nga: Bujari 28 Qer 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Kryejme keto sherbime:
- Instalimin e Energjise elektrike (Rrymes)
- Montimin e paisjeve elektrike
- Instalimin e Ujit
- Montimin e sanitaris dhe paisjeve tjera percjellese etj,

Kontakt:
Vala 044/499-028
Ipko 049/499-028

ose ne facebook

https://www.facebook.com/SylaEnergy


JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim