DEZINFEKTIMI

Shitet nga: EKO PASTRIMI 24 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Kompania Eko Pastrimi eshte kompani me licence per Dezinfektimin ,Dezinsektimin dhe Deratizimin e objekteve te ndryshme afariste,lokave te ndryshme ,banesave shkollave etj.
Kompania ka licenc per kete lloje veprimtarie dhe produktet qe i perdore jane Produkte te licencuara Nga Ministrite e linjes.Qmimi per Sherbimet tona llogarite sipas SHERBIMEVE QE KRYEJME.
Kontaktoni permes tel 045-661-343 ,eko-pastrimi@outlook.com dhe faceebok : Eko Pastrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim