Der plastik emitim druri

Shitet nga: florim 18 Maj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   190 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Dera pak e perdorur 7 muaj, esht me bagllama speciale dhe mbyllje extra, ka edhe kiper lart,
vetem sistemi i mbylljes kushton 110 euro ne e kemi paguar 490,00euro komplet


Dimenzionet: L.235 cm Gj.98 cm komplet me anesorFlorim Kallaba 044135698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim