JAPIM SHATORRA DHE TAVOLINA PER DARSMA -- EDHE S..

Shitet nga: kriss 09 Pri 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Kemi tenda per darsma dhe bankete te ndryshme japim me qira .. kemi shatorra tavoolina karrika te plastikes ose te drurit deri ne 1500 vende ,, \ dimenzione te ndryshme te shatorave ,.... : Ju Mirpresim...,:kemi edhe per shitje 12x5 12x6 12x7 etj------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim