MJESHTER

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: safet 09 Gsh 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Bjm kto punime me fasad izolime te shtpis moler si dhe rinovime te shtpis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim