Mallra me porosi nga Austria ne Kosovë

Shitet nga: Artan Tanny 23 Shk 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Mallra nga Austrija me Porosi
Pasi qe ne lokal nuk ka hapsir te nevojshme Ju mund te Porositni nga unë gjera te ndryshme te reja dhe te perdorta
nga Elektronika Mobilje Veshëmbathje Telefona Camera Kompjuter etj..
Ju ma dergoni Kerkesen e juaj dhe pasi qe bejm marrveshjen dhe bim dakord per qimin Malli niset per ne Kosovë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim