Montojm solar enerji

Shitet nga: baki 03 Tet 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Shesim.solar dhe montojm.enerji 10 panell 4 batari 200 ampera me qmim lir dhe me fakturdhe jo urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim