Patent Shofer Amerikan ka humbur!

Shitet nga: Patent Shofer Amerikan 10 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Ka humbur nje patent shofer amerikan me ket emer Arif Mehmetaj. Ju lutem nese e gjeni lajmrohuni ne numrin e telefonit 045 550 265 dhe sigurisht pason shperblimi. Ju faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim