Patent Shofer Internacional

Shitet nga: Qazim 09 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Bej perkthimin e patent shoferit aktual qe e keni (Kosoves, Shqiperise, Maqedonise, Serbise, Gjermanis, Sllovenise etj.) ne ate Internacional dmth per krejt shtetet e Botes. Patent Shoferi Internacional eshte valid dmth nuk asht fallco, dhe eshte shum
I perdorueshem dhe shume me vlere. Kjo eshte vertetuar edhe nga une personalisht ne policine e shtetit Gjerman dhe Slloven. Bashk me Patent vjen edhe nje libreze ku aty jan te dhenat e patentit ne disa gjuhe te botes. Besoni ia vlen me e posedu nje te ketij lloji.
Per me shum informata lajmeroni ne kete nr. te telefonit 049/697-817.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim