Shesim edhe bejm instalimin e rrymes edhe te ujit

Shitet nga: bashkim 11 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
- Bejme instalimin e rrymes elektrike neper shtepija me te cilen kemi pervoje shumevjeqare.

- Bejme dhe riparime.

- e shesim shum sene tjera ?
- Per te detaje te metutjseshme na kontaktoni ne kete numer:viber/ 049681638
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim