Software per hotelieri,restorane,kafene POSSECTOR

Shitet nga: sss 12 Gsh 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Programi për hotelieri, kafeteri, restorane, bare, lokale, dyqane, markete dhe shumë tjerë... POSSECTOR i cili perdorët në 19 shtete të botës me 7827 objekte të hotelierisë, tani edhe në Kosovë me cmime jashtëzakonisht të lira..

- Porosi me TABLET, TELEFON
- Dhënia e faturës
- Analiza komplete dhe raporte lidhur me shitjën e artikujve
- Krijimi i normativave (ndërlidhja e Artikullit dhe Repromaterialit)
- Analiza komplete dhe raporte të materialit të harxhuar
- Puna komplete me depo (Pranimi dhe lëshimi i mallit)
- Analiza komplete e punës dhe gjendja në depo.
- Puna në rrjet.
- Puna me ekran në kuzhinë;

Downloadoni programin per testim FALAS 14 dite.

PËRFAQËSUES EKSKLUZIV PËR KOSOVË KOSOVAONLINE SH.P.K. www.kosovaonline.net

Për më shumë informata vizitoni www.possector-ks.com apo na kontaktoni në:

Sadik Rexhaj p.n
20000 Prizren, Republika e Kosoves
Mob: +377 (0)44 337 090
+377 (0)44 226 340
email: info@possector-ks.com
office@possector-ks.com
sales@possector-ks.com
web: www.possector-ks.com ; http://www.possector-ks.com/

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim