Suvatim dhe izolim te shpijav mbrnda dhe jasht

Shitet nga: sami 27 Gsh 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
bejm izolimin dhe suvatimin e shpijave mbenda dhe jasht me qmime shum te volitshme pervoja e punes vjen nga jasht gjermania dhe italia bejm keto pun suvatim me mallter mbrenda dhe jasht izolime te shpijav me stiropor fasada dekorime te llojllojshme dekorime te sallonav me knauf dhe stiropor ngjyrosje renovime te banesav apo shpijav renovim te pergjithshem etj me qmime shum shum te volitshme 044215092 marrim edhe kompenzim gjithqka qka na konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim