Tikete Autobusi qdo dite Kosove-Austri

Shitet nga: Valon Bytyqi 29 Nën 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Shes Tikete Autobusi Kosove-Austri, ka ardhur e fejuara ime prej Austris dhe ka marr bileten Kthyese ama nuk po na duhet bilets se po fluturojm me Aeroplan. Tiketa e Autobusit zakonisht kushton 50€ ama une pe jap per 40€. Pres bleres serioz.
Kontaktoni ne Whatsapp apo Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim