Punime me bagera / minibagera

Shitet nga: Beni 25 Nën 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Kanalizime
Kanalet
Temelat
Rrafshimet
Podrume
Kopshtet
Te gjitha punet deri ne finale edhe me materjal tonin0037744185595 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim