Sherbime me bagera rregullim te oborreve kocka

Shitet nga: BENI 18 Tet 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Te gjitha punet me eksavator / mihje ,podrume,kanale ,rrafshime ,etj rregullimin e. Oborreve me kocka dhe rregullimin e kopshteve me gjelbrim 044185595 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim