Dezinfektimin,Dezinsektimi dhe Deratizimi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Eko Pastrimi 19 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Kompania Eko Pastrimi eshte kompani me licence per Dezinfektimin ,Dezinsektimin dhe Deratizimin e objekteve te ndryshme afariste,lokave te ndryshme ,banesave shkollave etj.
Kompania ka licenc per kete lloje veprimtarie dhe produktet qe i perdore jane Produkte te licencuara Nga Ministrite e linjes.Qmimi per Sherbimet tona llogarite sipas m2!
Kontaktoni permes tel 045-661-343 ,eko-pastrimi@outlook.com dhe faceebok : Eko Pastrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim