Paisje laboratorike per teknig te dhembeve

Shitet nga: pajtim 20 Pri 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
jane ne gjendeje e mir dhe qmimi shumm i mirrr gjithashtu edhe disa paisje percjellse qe do te jen bashke me kete setinn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim