kerkoj ekip mjeshtrish per ndetim te objektit banu

Shitet nga: voni 11 Sht 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
kerkoj ekip te kompletuar mjeshtrish me drasat e veta dhe shtylla per ndertimin e objektit banues ne prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim