Ara te thyera

Shitet nga: jashar 11 Tet 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Prodhime ushqimore
shesim ara te thyera te ceruara me shumic dhe pakic cmimi me shumic 12 per cdo kontakt lajmerohuni ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim