Bejme Ajvar t shpise me porosi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ajvari Enterprise 19 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Ajvari me i more ne kosove drejt e tek dera juaj porosisni dhe ne jua dergojm qmimi me marveshje varet nga sasija i punuar ne kosov nga nenat tona receta tradicionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim