MOLLA VENDORE ME SHUMIC PER SHITJE

Shitet nga: Fadil 13 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes molla vendore te treves se Opojes Bio prodhime vendore arsyja shitjes nuk mundemi ne mi konsumuar te terat sepse jemi pak antar te familjes keshtu qe vendosem mi qit ne shitje jane shume te mira per konsumim familjar bio ejani dhe binduni me cilesi sasija eshte mbi 1500 kg.ju faliminderit per mirekuptim. Qmimi sipas marrveshtjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim