Miser per Popcorn

Shitet nga: Zaim 15 Mar 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes Miser per Popcorn me shumic dhe pakic. Miseri eshte i ardhur nga Argjentina.
Cmimi 1 euro 1 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim