TABLET PER PASTRIM BAZEN.BUNAR 3 EURO COPA

Shitet nga: tableta 27 Shk 05:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   5 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Prodhime ushqimore
TABLET PER PASTRIM DHE DEZINFEKTIM.TE BAZENIT DHE BUNAR.
TABLETAT JAN 200 GRAM NJE,
TABLETAT JANE NGA GJERMANIA 1 EURO COPA.
per me shum 044 467 010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim