grrill

Shitet nga: kushtrim 06 Mar 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Prodhime ushqimore
pergaditje dhe organizim banketave dasmave dhe ahengje familjare me grill
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim