Boze me shumice dhe pakice

Shitet nga: bleta 16 Sht 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shesim boze me shumice dhe pakice.Per me shume na kontaktoni ne nr. 044149049 ose ne viber +37744149049 osena vizitoni ne EMBELTORE BLETA Prizren ne lagjen terzimahall te xhamia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim