KOSHERE PER BLETE TE GJITHA LLOJET

Shitet nga: vullnet 18 Mar 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
KOSHERE PER BLETE,TE PRODHUARA NGA DRURI.DRURI ESHTE 100 % I THATE,I PUNUAR ME DIMENZIONE STANDARDE,TE SAKTA, BEJME PRODHIMIN NE SASI TE MDHA DERI NE 2000 KOMPLETE NE SERI. BLERJET MUNDE TE BEHEN NE QFARDO LLOJ SASI, OFERTAT:50-70 KOMPLETE QMIMI 39 EURO 70-100 KOMPLETE QMIMI 38 EURO 100-150 KOMPLETE QMIMI37.50 EURO QMIMI NE SASI TE VOGLA PSH:1 KOMPLET 2,3,4,5,6,7,8DERI NE 10 KOMPLETE ESHTE 45 EURO.KEMI DHE MODELE TE SISTEMIT TE SHQIPERIS JANE ME TE QENDRUESHME ESHTE 100 % ME DRU E PUNUAR DHE KANE QMIM TJETER.. INFORMACIONE SHTES TE DETAJUARA JU MIRPRESIM,NUMER KONTAKTI 049140002(VIBER) JU FALEMINDERIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim