Karriga 180 copa me shumic

Shitet nga: andi 01 Pri 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
karrige shum te mira dhe te pershtatshme per restauranta etj. Jan hekur shum te ruajtura qmimi esht me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim