Kerkojm Agent të Shitjes Verë të Kuqe dhe të Bardh

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NPSH Albatros 12 Pri 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Kerkojm Agjent te shitjes per Kosovë. Per prodhimet tona të Veres. Agjenti do te paguhet sipas shitjes me %.
Nese jeni te interesuar mund te na kontaktoni. Bejm shitje me shumic te veres.
NPSH Albatros, rruga Besim Shala( Rruga e Nashecit) Prizren
Tel. 044 400 313
E-mail: info@vin-albatros.com
www.vin-albatros.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim