Makina dhe bojm ndrim me kerr

Shitet nga: fadil mazrek 27 Gsh 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
makina shum te mire punon kasnakat eki gjilt lojat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim