Mjete pune

Shitet nga: Braha 11 Shk 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shesim vegla pune origjinale me garancion 12 muaj , si dhe bejm servisimin e tyre, tek ne mund te gjeni edhe pjese rezerve per prerese te keramikes, gjilpera vibratorit etj,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim