Nxemje solare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Faredin 10 Krr 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Me shumic dhe pakic Nxemje solare me vakum pa antifriz -30 grad nuk e ngrin ujin , Mbrenda 2 -3 ore i ngroh 160 lit kohet e veres 100-120 grad Si te lind dielli 15 vite garancion per tubat e xhamit Lidhet edhe me nxemje qendrore i ndihmon dimrit Jan dy modele me bojler ne kulem . Dhe modeli tjeter lidhet me bojlerin 3 funksional Nxemje qendrore,rym,dhe solare. .tel +37744280936 dhe+38649169063 Prizrrn lagj-ja dardanija No19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim