Shes Tavolina dhe ulse

Shitet nga: kriss 23 Tet 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
shesim tavolinat te reja te pa perdorura per darsma apo per shtepi ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim