Zmadhuse dhe Zvushnika

Shitet nga: Muzik per kerr 05 Gsh 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shiten pajoqalla CARL.A. 4x400 Watt 30euro../ BOA 800 Watt 25euro ./ PROFILE 4x120 Watt 20euro. /. Boc (bateri per pajoqalla) Digital, -20 euro../ 2x Zvushnika Pioneer nga 340 watt max. -40 euro../ 1x Zvushnik Jennsen 450 Watt max.-35 euro../ 2x Zvushnika VDO nga 170 Watt max.-35 euro.. / 1x Zvushnik Superbas 220 Watt max.- 15 euro../ 1x Auto CD Radio SONY mp3 50x4 Watt -30 euro.. Të gjitha të ardhura nga Austria, komplett kan Tjeter qmim më të ult, Tel. Viber +43-676-4830547
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim