shes mall te kpucave me shumic

Shitet nga: lindi 09 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
e kam mbyll lokalin du me e hek krejt mallin ka kpuca patika kpuca solemne per femra dhe mashluj ndrroj me naj veour
shum lir i jap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim