Farmerka per femra te reja me tiket!

Shitet nga: Alban 31 Jan 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shiten 20par farmerka te reja per femra,jane seri me numra,vet i kam ble ka 8 euro me shumic!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim