Invertari per butik Me Çmim te volitshem

Shitet nga: Dali 20 Gsh 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shitet 10 varse te levizshme (me mekanizem) rraftet edhe shanku per me shume konaktoni ne tel. Çmimi shume shume i volitshem ne ..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim