Jakne me shumic s

Shitet nga: Alban 18 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shiten jakne per femra ,te reja me tiket,jan me numra!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim