Jakne te reja!

Shitet nga: Alban 01 Shk 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Jak e te reja me tiketa odele te ndryshme qmimi 15-18-20 euro ,arsyja po du me hek mallin per femra prej lokalit,seri jan me numra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim