Kemisha imperiale

Shitet nga: vebi 23 Nën 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7,5 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shiten kemisha imperiale,me shumic,ne 3 ngjyra,kaltert,pink,bardh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim