Maica Esprit dhe MEXX

Shitet nga: Atdhe 14 Pri 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes maica me shumic dhe pakic te firmes Esprit dhe MEXX. Per meshkuj dhe femra

Posedoj mbi 900 maica dhe i shes me qmim shum te volitshem

Maicat jan te exportit prodhohen ne turqi per evrop.

Maicat jan origjinal kualiteti shum i mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim