Orgjentisht ikuidim i mallit

Shitet nga: kepuc dhe aksesore 23 Qer 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Likuidim i mallit, mbyllet dyqani i këpuceve, bizhuteri, syze, qanta, si dhe komplet inventari, cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim