Qizme per Femra

Shitet nga: Lika 02 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Keto Qizme per Femra jane te blera kete vit vetem disa here jan mbathur presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim