shiten Vello , fustane nuse

Shitet nga: geri 01 Shk 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shiten 12 fustane nuserie te markave me te famshme Spanjolle si La Sposa , Sain Patrick & Demetrios.
fustanet jane shume te mirembajtura .
150 euro x cop, ne sasi bejme dhe cmim tjeter.
Viber +355695248141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim