Foles

Shitet nga: Xxx 17 Shk 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Muzikë
Shes foles 650W eshte i pa perdor dhe shum i mir per muzik pres bleres serioz flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim